dekoratiftugla.com.tr seçkin dekoratif panel sistemleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “Türkiye’deki ve Dünya’daki yaşam alanlarının estetik görünümlerini arttıracak inovatif ve ergonomik çözümler hazırlayarak müşterilerine sunmayı hedeflemiş” bir dekoratif duvar taş kaplama panelleri firmasıdır. dekoratiftugla.com.tr, Sena Mimarlık Dekoratif Tavan ve Duvar Panelleri ile iş ortağıdır.

dekoratiftugla.com.tr, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı bir ticaret ve hizmet anlayışını benimseyerek yola çıkmış ve emin adımlarla yoluna devam eden ve aynı zamanda sunduğu kaliteli ürün, hizmet ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra dekoratif duvar kaplama panel sistemlerini siz değerli kullanıcılarına uygun bir maliyetle sunmayı da hedeflemiştir.

Zengin ürün gamı ve çeşitliliği ile dekoratiftugla.com.tr firması; fiberglass esaslı taş görünümlü paneller, beton görünümlü paneller, tuğla görünümlü paneller, ahşap görünümlü paneller, karo duvar ve tavan panelleri ile müşterilerine kaliteli ve estetik ürünler ile hizmet vermeye devam etmektedir.

dekoratiftugla.com.tr, yenilikçi tasarım ve ürünleri ile müşterilerine seçenekler sunmaya devam etmektedir. Geniş ürün ve renk yelpazesi ile müşterilerin istediklerini tam anlamıyla yerine getirmektedir.

Vizyonumuz

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri isteklerini karşılamak, müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve kendini yenileyerek geliştirmek.

Misyonumuz

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Türkiye’deki ve Dünya’daki yaşam alanlarının estetik görünümlerini arttıracak inovatif ve ergonomik çözümler hazırlayarak müşterilerine sunmaktır.

Firma Politikamız

Müşteri beklentilerini her durumda, zamanında ve tam olarak karşılamak; bunu yaparken kalite, estetik ve fonksiyonel açıdan mükemmeli yakalamak, çevreye saygılı ve dürüst iş ahlakı çerçevesinde hizmet vermektir.