Dekoratif Tuğla Panel

Tuğla duvar kaplama, eski mimarilerde sıkça rastlanan motifleri ve dokuları yeniden dekore ederek sizler için dekoratif tuğla panel ürünümüzü ürettik. Tuğla duvar paneller dış ortam, iç mekan kısaca her türlü yere uygulanması yapılabilir. Fiberglass tuğla panel doğal tuğla görünümünün modern hali olarak mekanlarınıza özgün ve eşsiz, dekoratif bir görünüm kazandırır. 7 adet model ve 10 larca renk seçeneğine sahip.

Tuğla Duvar paneli fiber malzemeden üretilen, polyester ihtivali, güneş ışınlarına ve dış ortam etkilerine yapısı bozulmadan ve bakım gerektirmeden yıllarca dayanabilir. Bakım ve onarımı basit ve ucuzdur. Kişiselleştirilebilir renk seçenekleri ile Dekoratif tuğla duvar panel son dönemlerin en popüler duvar kaplama panelleri ürünüdür. Fiber tuğla panel m² birim fiyatı için iletişime geçiniz.  

Smison Brick Tuğla Panel Ran Tuğla Panel Muju İce Tuğla Panel Mare Brick Redish Tuğla Panel Mare Brick Tuğla Panel Cemento Brick Tuğla Panel Caria Brick Tuğla Panel, çeşitleri m2 metrekare fiyatları, özellikleri, kaplama, uygulama, resimleri, dekoratif duvar kaplama, duvar kaplama.