Dekoratif Taş Panel

Doğal taş desenli, görünümlü fiber taş paneller doğal taş dokusunu duvarlarınıza taşıyın. Taş panel doğal taş dan daha hafif haliyle yapıya yük vermez. Doğanın mimarisini mekanlarınıza taşıyoruz. Dekoratif taş duvar paneli ile 11 adet model ve 100 lerce renk seçeneğine sahip. Fiberglass taş panel doğal taş görünümünün modern hali olarak mekanlarınıza özgün ve eşsiz, dekoratif bir görünüm kazandırır. Taş panel kaplama ile doğal dekoratif duvar kaplama uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz.

Taş Duvar paneli fiber malzemeden üretilen, polyester ihtivası, güneş ışınlarına ve dış ortam etkilerine yapısı bozulmadan ve bakım gerektirmeden yıllarca dayanabilir. Bakım ve onarımı basit ve ucuzdur. Kişiselleştirilebilir renk seçenekleri ile Dekoratif taş duvar panel son dönemlerin en popüler duvar kaplama panelleri ürünüdür. Fiber taş panel m² birim fiyatı için iletişime geçiniz.  

Zambezi Taş Panel Tal Stein Taş Panel Sıra Franco Taş Panel Maye Lapides Taş Panel Mare Stein Taş Panel Kospin Taş Panel Kamen Slate Taş Panel Grandis Saxum Taş Panel Castelle Soli Taş Panel Case Stein Taş Panel Aver Pirke Taş Panel, çeşitleri m2 metrekare fiyatları, özellikleri, kaplama, uygulama, resimleri, dekoratif duvar kaplama, duvar kaplama.